Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Ювелірний дайджест з українською вдачею

Напередодні свята українського ювелірного мистецтва мандруємо сайтом в пошуках справжніх скарбів: цікавих знайомств, інформативних статей та яскравих фото. І разом з цим пригадаємо, завдяки кому й чому наша країна посідає особливе місце в світовій культурі.

Розвиток ювелірного мистецтва в будь-якій країні на всіх історичних сходинках цивілізації обумовлений в першу чергу економічними чинниками. Кількість дорогоцінних металів та каменів в надрах держави не тільки впливає на багатство казни, а й на майстерність ювелірів та розквіт мистецтва взагалі. Додайте сюди торгові зв’язки з сусідніми державами, коли купці привозять до рідних країв екзотичні іноземні товари і цим надихають місцевих ремісників. Так було і з українським ювелірним ремеслом.

Нам дійсно є чим пишатись — на території сучасної України мільйони років тому глибоко під землею сформувались унікальні умови для появи дуже красивих камінчиків. Деякі з них до того ж унікальні і зустрічаються тільки в нашому регіоні. Наприклад, головними ознаками українських топазів є висока ювелірна якість сировини, пристойні маси кристалів, які досягають десятків кілограмів. Блакитні українські топази є, напевно, єдиними доступними на ринку каменями, що мають природне блакитне забарвлення. І звісно, в Україні добувають благородні винні топази, які ціняться в усьому світі.

Ще один красунчик родом з Волинського родовища — геліодор. Він є найбільш цінним за ринковою вартістю українським коштовним каменем. Дізнатись про все це й багато іншого можна з інформативних статей, написаних добрим другом Орінго, експертом-гемологом Юрієм Львовичем Курилюком.

 

babaccf3b808b635c50a062f35aa6312.md.jpg

 

 

Розповіді Юрія Львовича завжди захоплюють цікавими подробицями, тож одного разу ми не втримались і взяли у нього інтерв’ю. Щоб з перших вуст дізнатись особливості професії, вузькопрофільної освіти та подробиці ювелірного ринку України. З того часу пройшло 4 роки, але відповіді Юрія Львовича не втратили своєї актуальності.

 

d1eebb9382be2f621e6c515247ae2b6c.jpg

 

Після близького знайомства з коштовними камінчиками постає закономірне питання — яка їх подальша доля? Хто і як перетворює подекуди невиразні кристали на довершені у своїй блискучій красі ювелірні камінчики? Про магічне перевтілення й характер кожного мінералу (а серед них трапляються справжні «особистості» з настроєм яких приходиться рахуватись) Орінговцям розповідає талановитий майстер з огранювання, Костянтин Залізко. В колекції Костянтина є справжні скарби, тож задоволення від прочитання гарантоване.

 

aac8fd3fa4df2d9a29bef618773d6821.jpg

 

Як бачите, у нас вимальовується своєрідний ланцюжок створення ювелірного шедевра. Спочатку пошук та оцінка камінчика, потім його огранювання. А що далі? Народження ідеї майбутньої прикраси та її втілення в реальність. Це сфера ювелірів-художників. Куди приведе політ фантазії, який стиль та образ зрештою буде обрано для головних акторів — камінчиків та шматочків металу? Це відомо тільки митцям. Про безмежність таланту, варіативність технік й наступність традицій також можна прочитати в статтях, які підготувала контент-команда Орінго. Наприклад, ця історія присвячена Йосипу Абрамовичу Маршаку, видатному ювеліру 19-20 століття, конкурувати з яким було складно навіть Карлу Фаберже. А це розповідь про сучасних представників української ювелірної галузі — подружню пару, що заснувала бренд «Palamarchuk Jewelry». Скажу по секрету, що зовсім скоро ми познайомимо вас з ще одним українським художником-ювеліром, чиї здобуття зараз високо цінуються у світі.

 

b8563575379a472f93c8bcccf1a7a521.jpg

 

Поринайте у багату історію українського ювелірного мистецтва, вивчайте передумови його розквіту та насолоджуйтесь справжньою красою дорогоцінних творів від українських майстрів!цветочек

 

Наталія Орінго

LaVanda
Ср, 19/06/2024 - 09:36

Дякую, дійсно це треба знати та пишатися