Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Що таке колекція WEEK і чим вона така цікава

В авторській колекції WEEK, присвяченій дням тижня, нам вдалося зробити практично неможливе: знайти щось спільне для всіх людей! Адже якими б різними ми не були, всі ми зараз в одній системі координат і в одній клітинці календаря. Тому ми детально розповімо про кожен день тижня, а також про створення колекції.

У кожного дня є свої особливі символи і знаки. Колекція готувалася дуже довго, інформації зібралося вкрай багато, та й прикраси є в кожному дні, тому ми хочемо систематизувати для вас колекцію в довіднику.
 
ПРИКРАСИ ПОНЕДІЛКА

1) Тонка каблучка "Понеділок"

2) Середня каблучка "Понеділок. Місяць і човен"
 
У міфології та релігії образ човна - це символ руху крізь хаос, духовного вдосконалення, приборкання пристрастей і спрямування їх на власне благо.
Човен веде й охороняє тих, хто пливе на ньому, від напастей і хаосу - так само і розум допомагає людині впоратися з душевними бурями. М'яко світить небесне світило, хвилі плавно погойдують човен, місячні відблиски ковзають сріблом води, зігріваючи серце...
А куди спрямувати кермо - залежить виключно від вас.

9b472f0216484bbef606cd47cb7d47fe.md.jpg
 

3) Підвіс "Чарівний горіх".

Чарівний срібний човник у формі половинки волоського горіха. Усередині, на гарно текстурованій поверхні три перлини, надійно прикриті гілкою ліщини... І перли, як найжіночніший ювелірний елемент, додають прикрасі плавності, щоб цей день, наче горіховий човен, відштовхнувся від причалу й поплив по правильному річищу життєвої річки.
До речі, волоський горіх завжди визнавався особливим, бо його дорогоцінний вміст, так схожий на людський мозок, надійно захований у тверду оболонку. Цей горіх - символ глибокої мудрості, родючості, сили та довголіття.

dc18ed150b7dcd0975fc6b76647be4e1.md.jpg
 

4) Сережки та каблучка "Горіхова гілка"

Роздвоєна гілочка ліщини, що накриває зверху шкарлупку "Чарівного горіха", - пряме відсилання до магії лозоходства. У каблучці та сережках теж є аналогічний малюнок. Лозоходство - одна зі старовинних магічних практик з пошуку під землею різних цінностей. 
Лісовий горіх або фундук здавна пов'язували не тільки з чарами, а й з порядком і вищою справедливістю. Існує повір'я, що в разі навислої небезпеки слід окреслити навколо себе коло горіховим прутом - і ніщо погане не зможе вас торкнутися. Тож непогано завжди мати при собі гілочку ліщини, нехай і срібну!

21b0c4f4eb5f0d93fd4592225e9fe814.jpg

 
звездочка Усе про різні властивості та особливості першого дня тижня можна дізнатися тут.
 
 
ПРИКРАСИ ВІВТОРКА


1) Тонка каблучка "Вівторок"

2) Середнє кільце "Вівторок. Захист і напад"
 
Меч, прийшовши до нас із похмурого середньовіччя, символізує не грубу силу, а гідність, лідерство, вищу справедливість, світло, мужність, пильність. А на метафізичному рівні він уособлює всепроникний розум, силу інтелекту, проникливість. Зброю, яка ще нікого не підводила в бою. Схрещені мечі, груба, рішуча фактура якнайкраще передають дух вівторка - дня Марса. Комбінація ж із тонкою, виразною каблучкою "Вівторок", особливо оздобленою каменем насичено-гранатового кольору, тільки підсилює виразність і підкреслює настрій.


0e58ce545ebfd9212181210b35d2cbda.md.jpg


3) Каблучка "Вершини перемоги".

Образ каблучки "Вершина перемоги" своїм багатим образним оформленням ніби пропонує нам обрати зброю, яка найбільше пасує до часу та обставин. Наприклад, паралельні лінії, двоїстість візерунка на сріблі немов натягнута тятива, транслюють напруженість вівторка. Якщо поглянути на символи вівторка - меч і ската - відразу розумієш, звідки в лініях цих прикрас стільки цілеспрямованості, прямолінійності та навіть небезпеки. Коли потрібні більш витончені рішення, і під рукою немає вірного меча, можна скористатися... та хоч гілкою терну. Невипадково наступними символами вівторка є чудові у своїй незайманій красі, але водночас здатні постояти за своє життя, шипшина і терен. І ось уже сміливі лінії прикрас набувають обрисів гострих шипів, обіцяючи власникові цих артефактів гостроту думок і прицільність слова. Довірившись своєму срібному талісману та доклавши до обраної справи достатню кількість завзятості й відваги, ви відчуєте підтримку й рівну силу прикраси. І, цілком можливо, що ваш шлях приведе прямо на "Вершини перемоги", залишивши як трофей захопливу історію про пригоди.

 
1ba778dfea2acfb97dc318c9319f34ee.md.jpg
 

4) Сережки "Вершини перемоги"

Шлях до перемоги - це не завжди рух вгору.  Так, ми часто уявляємо свою мету у вигляді гори, адже кожен крок до неї часом дається все важче. Зате на вершині волосся тріпає вільний вітер і, немов подарунок за перемогу, пейзаж внизу схиляється в безмовній пошані. Але буває, що цілі не настільки очевидні і дорога може вести серпантином, петляти між пагорбів, а то й зовсім губитися в темному лісі. Не бійтеся розправити плечі перед обличчям незвіданого! Адже навіть у моменти, коли опускаються руки, є день, що дарує впевненість і енергію для будь-яких, найсміливіших, звершень, і справжні талісмани, що вірно ведуть до мети.
 
7f3388018aeea7d30e296d8bca382857.md.jpg
 
звездочка  Усе про різні властивості та особливості другого дня тижня можна дізнатися тут.ПРИКРАСИ СЕРЕДИ
1) Тонка каблучка "Середа"

2) Середня каблучка "Середа. Оливкова гілка"

 Каблучка "Оливкова гілка" - це уособлення миру, усвідомленої відмови від агресії на користь злагоди і благополуччя. Істинне багатство всередині нас, але тільки мудрість і терпимість відкривають шлях до достатку. Уміння почути, зрозуміти, прийняти точку зору іншої людини і донести свою стають базовим на екваторі тижня. Адже можна багато років на самоті вирощувати тендітну квітку своєї мрії і втратити її в одну мить через порив вітру. Або посіяти спільними зусиллями великий сад, здатний вистояти перед негодою, і милуватися плодами своєї праці разом з однодумцями. Спілкуючись одне з одним, приймаючи й віддаючи, ми не тільки просуваємося шляхом, закладеним еволюцією для всього людства загалом, а й прокладаємо стежину назустріч до себе.

c80de9c88bbf9749a53f121ef59a00fc.md.jpg
 
3) Підвіс "Кадуцей" і сережки "Белінда".

Підвіс "Кадуцей" - жезл, оповитий зміями, і сережки "Белінда", що стали продовженням цього образу, обіцяють стрімке занурення у світ таємниць і загадок. Провідний зоровий образ - змія - володіє складними, суперечливими якостями: у ньому поєднуються мудрість і підступність, шляхетність і зрада, турбота й небезпека, велике благо й велике зло... Не заплутатися в цій неоднозначності допомагає чарівний жезл Меркурія, що став прихистком двох змій, які примирилися. Він виступає опорою і ніби задає напрямок, перетворюючи двоїсте начало змії на провідний імпульс середи - мудрість.

c9be8e201c9be73e75e3933ac325944f.md.jpg


4) Каблучка "Ключ від потенциала"

Перстень, що співзвучний усім смислам середи і зберігає ключі людської сутності, - "Ключ від потенциала". Це нагорода для тих, хто пройшов крізь бурі вівторка з незатуманеним розумом і готовий спрямувати енергію в більш мирне русло. Середа сприяє творенню, попереджувально оточуючи своїх підопічних мудрістю і дипломатичністю.  Адже без них будь-яке, навіть найдобріше починання, загрожує повторити долю вавилонської вежі. Так у турботливій увазі сходять паростки творчості та розкривається наш внутрішній потенціал.

e6f35e46bef6441ffe633f18821da875.jpg

звездочка  Усе про різні властивості та особливості третього дня тижня можна дізнатися тут.


 
ПРИКРАСИ ЧЕТВЕРГА

1) Тонка каблучка "Четвер"

2) Середня каблучка "Четвер. Шлях до себе"
У кожної людини своя дорога до себе. Вузька стежка гірським схилом над урвищем... Але там нагорі - прекрасний і світлий храм мистецтва, радості, любові. Храм, створений саме для тих, хто розібрався зі своїми крилами. Храм, до якого можна йти все життя і так і не потрапити. Або змахнути крилом і випадково приземлитися в центрі.
 

b447282a6b596130cf755acce90c0d8e.md.jpg


3) Каблучка, сережки та підвіс "Кругообертання"
 

4d8b1ab77cb94e42f031af6bad0759f6.md.jpg
 
 
звездочка  Усе про різні властивості та особливості четвертого дня тижня можна дізнатися тут.

 
 
ПРИКРАСИ П'ЯТНИЦІ

 
1) Тонка каблучка "П'ятниця"

2) Середнє кільце "П'ятниця. Музика днів"

Щодня нам доводиться вслухатися в багатоголосся світу і рухатися під метроном годинникових стрілок. Нот усього сім, так само, як і днів тижня, і можна проживати кожен день на своїй, особливій висоті звуку, на окремій частоті...
 

7f102370e5fbd1733f268c883ff3bf59.md.jpg


3) Каблучка, сережки та підвіс "Земні радощі"
П'ятниця - час видихнути і скуштувати плоди тижня, що добігає кінця. Перед тим, як вирушати святкувати вихідні, що наближаються, пропонуємо визначитися з ключовими поняттями дня.
П'ятниця проходить під м'яким світлом Венери, покровительки мистецтва, краси і земних насолод. Сьогодні саме час зайнятися тим, що ви по-справжньому любите, - провести час із близькими, вибрати подарунки (зокрема й собі), вбратися і вирушити на який-небудь захід або просто смачно повечеряти і провести вечір у теплому пледі. Обирайте те, що вас щиро тішить - і точно не помилитеся!

b97977830818ef48a952239ea842abb5.md.jpg
 
звездочка Усе про різні властивості та особливості п'ятого дня тижня можна дізнатися тут.ПРИКРАСИ СУБОТИ
 
1) Тонка каблучка "Субота"

2) Середня каблучка "Субота. Чудовий план" і сережки "Плани"
Сережки "Плани" з колекції WEEK - ваш чистий аркуш паперу, рівні клітинки якого заманливо запрошують швидше заповнити їх списком важливих і не дуже справ. Не лякають своєю ідеальною білизною, а навпаки, надихають спробувати щось нове і не кинути розпочате, так і не дійшовши до кінця. Каблучка "Субота. Чудовий план" розповідає про важливість розміреного та прискіпливого планування, яке є ідеальним ґрунтом для натхнення - як у справах матеріальних, так і у творчості.

96a36b98514e3ffdab300b54163a5ae4.jpg

95305b92a331159ace40615ed4aa7085.md.jpg

3) Каблучка "Мистецтво планування".
Теперішній момент короткий, але тільки в ньому можна щось зробити, і пісочний годинник лише дає привід замислитися, в той час як друга частина каблучки з чистим аркушем для записів підштовхує до дій або до їх планування. Символ вічності та нескінченного повторення, коли все знову повертається на круги своя, а кінець не є кінцем, а лише початком наступного етапу, каблучка "Мистецтво планування" дає змогу відчути себе господарем ситуації, навіть коли ви перебуваєте далеко від телефона, комп'ютера та стін переговорної.
4379161e2fb79a081478eac5a6af0b98.md.jpg
 
звездочка Усе про різні властивості та особливості шостого дня тижня можна дізнатися тут.


 
ПРИКРАСИ НЕДІЛІ
1) Тонка каблучка "Неділя"

2) Середнє кільце "Неділя. Відпочинок"
Принцип неділі - єдність духовного і фізичного. Обираючи, якому відпочинку віддатися, пам'ятайте, що мало просто змінити діяльність, важливо ще й поєднувати розвантаження мозку з відпочинком тіла. Якщо ви, як і багато хто, за будні дні встигаєте втомитися від руху, але не мали поки що жодної хвилинки на те, щоб вгамувати духовні потреби, - лягайте й дайте відпочинок напруженому тілу, запропонувавши при цьому поживу розуму: свіжу книжку або класичне кіно. 
Каблучка "Неділя. Відпочинок" має чарівну можливість допомагати в цій приємній справі! А крім того, нагадує про необхідність прагнути цілющої гармонії...

ad73cbb8086da3c2479b5a3f95f70add.md.jpg
 

3) Каблучка та сережки "Теплі обійми"

Світило-покровитель неділі - саме Сонце, і, мабуть, подібний факт чимало може сказати про цей день. Час сонця, світла, тріумфу і радості - ось що таке неділя. Полум'яним, сонячним настроєм пройняті й прикраси, присвячені неділі: немов би вогняні язички розквітають на сережках "Теплі обійми", і вони ж прагнуть одна до одної на однойменній каблучці.
А ще неділя - день спокою і гармонії, її полум'я - не палюче, а зігріваюче. Ідея спокійного, рівного тепла знайшла своє втілення в образі химерних фігур, що прикрашають комплект - можна побачити, як вони наче тягнуться одна до одної, прагнучи ув'язнити в обіймах. Особливо добре це видно в каблучці - дві симетричні фігури, що її складають, так і прагнуть сплестися полум'яними пелюстками! Зрештою, що може бути теплішим і затишнішим?
d375e3a1577f3743945336d6f133ac8d.jpg

звездочка Усе про різні властивості та особливості сьомого дня тижня можна дізнатися тут.


звездочка І ще весь тиждень цілком:

1) Підвіс "Тиждень"

Кручена лінія часу. По цьому безперервному контуру один за одним рухаються сім днів, сім камінчиків. З'єднує ці дні срібна стрічка великої літери W - на честь колекції WEEK.
 
ac453d39c7399157ae77da73ca5d51fd.md.jpg
 

2) Сережки "WEEK"
Універсальні та повсякденні сережки з колекції WEEK. Стилізована літера W нагадує про тиждень і перегукується з флагманським підвісом колекції.

9f1b09a508caf4d101285a6359ae7e62.md.jpg
 

3) Браслет "Сім днів"
Браслет з колекції WEEK і розриває замкнене коло тижня, і застібає вагончики днів у новий порядок складу. Завжди однакового. У кожну мить вже іншого. улыбка
 
8ff4d9fc1f4e935d8e0ce195d2eda3b8.md.jpg

 

звездочка Більше про причини та способи створення колекції:

Історія про те, чому саме ця тема у колекції

Історія про тих, хто створював колекцію

І ще подробиці про творчість і суть колекції

 
dbd94a4dce3d07f96c14c3b0b0acab0b.md.jpg