Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Итоги конкурса "Серебряная мечта - 2019"

Для комментирования войдите или зарегистрируйтесь
90 posts / 0 новых

Сб, 20/07/2019 - 18:50 #32

Теж шкодую за котиком і каштанчикомindecision

Сб, 20/07/2019 - 13:07 #33

Мои поздравления победителям! 
Конкурс был, как всегда, захватывающим, творческим  и эмоциональным!!! 
Спасибо!!!

Сб, 20/07/2019 - 13:11 #34

Очень круто что прошла Ойкумена и Космическое пространство, и очень жаль что Digital Trinket не попал в финал. И согласна с комментарием выше, часть отобранных моделей слишком узнаваема - хоть сейчас заходи на сайт и покупай, я вообще удивилась что они в отбор попали. Что ж, буду ждать сентября и возможности реализации оригинальных эскизов не прошедших в финал

Сб, 20/07/2019 - 14:21 #35

Maryna пишет:
Очень круто что прошла Ойкумена и Космическое пространство, и очень жаль что Digital Trinket не попал в финал. И согласна с комментарием выше, часть отобранных моделей слишком узнаваема - хоть сейчас заходи на сайт и покупай, я вообще удивилась что они в отбор попали. Что ж, буду ждать сентября и возможности реализации оригинальных эскизов не прошедших в финал


Марина Владимировна, буду признательна, если Вы в личном сообщении раскроете тему подробнее. Я тщательно проверяла эскизы и, действительно, некоторые находила, но ни один из таких эскизов не прошел дальше.
Жаль, что Вы не написали об этом ранее, как указано в правилах СМ и говорите только сейчас.  
С уважением, Елена Маслова.

Сб, 20/07/2019 - 16:04 #36

Я не участвовала в конкурсе, только в голосовании, потому и в правила не вчитывалась.

Пт, 26/07/2019 - 17:25 #37

...некоторые фото "родственников" призеров могут попасться в сети совершенно случайно и уже после результатов.

Сб, 20/07/2019 - 13:26 #38

Юхуу!!! Зовсім неочікувано. Думав  намалюю... ну хоч люди подивляться, а тут виходить що і носити будуть. Велика дяка Орінго за таку можливість! Не менш Велика дяка всім хто вболівав та коментував! І окремі 90 Подяк всім хто віддав свій голос
Орінго якесь піддтвердження треба вислати ? 

Сб, 20/07/2019 - 14:23 #39

Anton26 пишет:
Юхуу!!! Зовсім неочікувано. Думав  намалюю... ну хоч люди подивляться, а тут виходить що і носити будуть. Велика дяка Орінго за таку можливість! Не менш Велика дяка всім хто вболівав та коментував! І окремі 90 Подяк всім хто віддав свій голос
Орінго якесь піддтвердження треба вислати ? 


Антоне Броніславовиче, ми Вас вже добре знаємо не перший рік, тому додатково надсилати нічого не потрібно. Вітаю з перемогою! 

Сб, 20/07/2019 - 15:37 #40

Дякую за вітання!
Коли будете, я так розумію, робити робочий макет, підберіть правильний габорит (розмір) сережок щоб вони не були завеликими чи то замалими. І підберіть на смак форму (дизайн) підвісок ланцюжочків щоб вони гармоніювали з виробом в цілому. Або можете зі мною в процессі проконсультуватись який варіант обрати...
Ідея з Містами класна. Миколаїв чекає! бо не тільки Харків, Киів чи Одеса. 

Сб, 20/07/2019 - 15:54 #41

Anton26 пишет:
Дякую за вітання!
Коли будете, я так розумію, робити робочий макет, підберіть правильний габорит (розмір) сережок щоб вони не були завеликими чи то замалими. І підберіть на смак форму (дизайн) підвісок ланцюжочків щоб вони гармоніювали з виробом в цілому. Або можете зі мною в процессі проконсультуватись який варіант обрати...
Ідея з Містами класна. Миколаїв чекає! бо не тільки Харків, Киів чи Одеса. 


Так, до вирішення циєї головоломки потрібно буде ще докласти багато зусиль. Макет планується спочатку з картону, потім зі срібла, лише після цього буде робитися модель. Та й з перлами є питання, не тільки з ланцюжками...  Сподіваюсь, що усе подолаємо.