Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Про Срібну Мрію

​Найулюбленіший конкурс в Орінго - це "Срібна мрія". Ви надсилаєте ескізи ювелірної прикраси своєї мрії зі срібла й отримуєте шанс побачити її в житті та отримати в подарунок! оскар

Ви мрієте про унікальну прикрасу, якої раніше ніде не зустрічали, але не знаєте, як матеріалізувати свою мрію? Ювелірний дім Орінго має відповідь на це питання звезда
 
З 2013 року в Орінго проводиться унікальний конкурс ескізів прикрас "Срібна Мрія" для художників-аматорів.

Суть конкурсу проста: потрібно намалювати будь-яким доступним способом ескіз прикраси, про яку ви мрієте, і додати до нього супровідний текст-розповідь про мрію.
Конкурс ескізів "Срібна Мрія" відбувається щороку, незважаючи на жодні труднощі та несподіванки, його історія - відображення історії ювелірного дому загалом. А ще конкурсні сезони допомагають нам разом проходити через непрості часи і знову вчитися мріяти. 

Регламент проведення уточнюється щороку за місяць до початку нового сезону. Взагалі ж він має такий вигляд:

Весна:
- Прийом ескізів (приблизно місяць)
- Відбір ювелірами прикрас для участі в голосуванні (два тижні);
- Голосування (1-2 тижні);
- Оголошення фіналістів.
Літо:
- Виготовлення прикрас (2-3 місяці).
Осінь:
- Прем'єра прикрас на сайті;
- Вручення переможцям прикрас за їхніми ескізами.
 

Усі сезони "Срібної мрії":


звездочка  Перший сезон2013 рік - 78 конкурсних ескізів, зробили 14 прикрас.

звездочка  Другий сезон2014 рік - 121 ескіз, зробили 14 прикрас.

звездочка  Третій сезон2015 рік - 181 ескіз, зробили 22 прикраси.

звездочка  Четвертий сезон,  2016 рік - 274 ескізи, реалізували 31 ескіз (обирали гарнітурами).

звездочка  П'ятий сезон2017 рік - 244 ескізи, в колекції вийшло 27 прикрас. Ще багато ескізів реалізовано в єдиному екземплярі, для авторів.

звездочка  Шостий сезон, 2018 рік - 194 ескізи і колекція з 27 прикрас.  

Додатково: "Silver Dream: Swaroski Show" (2018-2019) - 189 ескізів і колекція з 12 прикрас.

звездочка  Сьомий сезон, 2019 рік - 179 ескізів, 21 прикраса. Прем'єра колекції була особливою - допрем'єрний показ для орінгівців у двох частинах пройшов на сайті, а нагородження переможців і грандіозна всеукраїнська прем'єра відбулися 1 грудня на виставці Ювелір Експо Україна!

звездочка Восьмий сезон, 2020 рік - 255 ескізів, колекція з 20 прикрас, презентація якої відбулася у форматі Мрійливого онлайн-фестивалю. Якщо хочете зануритися в цю атмосферу ювелірного свята, ласкаво просимо в наш Щоденник фестивалю.

звездочка  Дев'ятий сезон, 2021 рік - 141 ескіз і колекція з 21 прикраси. Також ескіз каблучки "Шторм у відображеннях" відкрив нову сесію в клубі літературно-ювелірного клубу "Екслібріс", а ескіз персня "Босфор" було реалізовано в єдиному екземплярі для автора. Помилуватися прем'єрами прикрас запрошуємо в статтях "Парад украшений, созданных в девятом сезоне конкурса «Серебряная Мечта»", "Продолжается сезон мечтательных премьер!", "Завершение парада премьер «СМ-21»"

звездочка Десятий сезон, 2022 рік - 139 ескізів і колекція з 15 прикрас, створених у вирі наджорсткої війни. Їх можна класифікувати, як безцінний досвід нескореності долі. Помилуватися прикрасами можна за посиланням.

звездочка
 Одинадцятий сезон, 2023 рік - 114 ескізів, обрано до втілення 11 прикрас. З'являтися прикраси будуть за цим посиланням.


------
Сюжет на ТБ про конкурс тут

Поради ідеолога СМ, Олени Маслової, можна прочитати в її блозі: "Наші мрії" і "Історія про те, як мій ескіз не вибрали на "Срібній мрії".


Мрійте і не зупиняйтеся! А ми допоможемо! любовьоринго 2