Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Переможці СМ-2023

Одинадцятий сезон "Срібної Мрії" ми проводили на тлі спільної виснаженості війною, але у новонароджених прикрасах відчувається не сум чи втома, а чиста енергія творчості, непокора долі та надія на світле майбутнє. 

Конкурс «Срібна мрія» — це казкова країна посеред буденності, де усе можливо і завжди перемагає творчість. І як би нам не було наразі важко утримувати кордони казки, ми пам’ятаємо, що українці цього варті. любовьфлаг

Зі 114 ескізів, поданих на конкурс, до каталогу потраплять аж 11!

Одинадцять прикрас виросли з примарного образу до живого срібла під час страшної війни, у прифронтовому Харкові... Це найдорогоцінніші сторінки історії Орінго!
 
Погортаємо їх разом?

 
У каштанового листя довге життя: від клейкого зеленого пагінця, що новонароджується таким тендітним, до зіржавілого по краях, але міцного при черешку старого п’ятипальця. Яскрава зелень з часом трохи тьмяніє, але каштанова сила тече в ній так само, з кореня до найменшого листка. І такий листочок  — дорогоцінний, з краплинкою кольорової роси, подарований на згадку — не зжовтіє й не облетить.

Більше подробиць тут.

Витончена плавність ліній, що срібними хвилями розходяться від центрального каменя. 
Багатошаровість крил жука, які також зчитуються нерозкритими пелюстками квітів або складними елементами зорельотів прибульців.
Розкішне поєднання на великому об’ємі срібла дзеркального блиску і глибоких текстур, таких магнетично тактильних, де вібрація імені прикраси підкреслюється вібруючим окресленням кабошона.

Більше подробиць тут.
Підвіс «Веснянка» — в усіх сенсах сучасна прикраса, що в той самий час наслідує форму старовинного дукача та натхненна українським закликальним співом. Силует пташки та гілочок не перевантажений деталями, верхня частина з квітковим дизайном підтримує загальний стиль тендітної простоти. А ще потужний символ, прихований на зворотній стороні. Це малюнок Квітки життя: ідеальних кругів, що перетинаються один з одним через центральні точки. Геометричний візерунок не лише доповнює мальовничий дизайн прикраси, це давній символ, який нагадує про форму простору і часу та впускає гармонію всесвіту до нашої свідомості.
Більше подробиць тут.

 

Описуючи свою срібну мрію, авторка ескізу писала так: «каблучка, виготовлена зі срібла та прикрашена зображенням квітів, може стати не лише чудовим аксесуаром, але і особливим талісманом, який надасть сили і позитивних емоцій своєму власнику». Дійсно, майже в кожної з нас знайдеться спогад про віночок – веселий, романтичний чи навіть кумедний. І хай срібні квіти, що ніколи не зів’януть і не розплетуться, стануть уособленнями цих теплих вражень й маленьким щоденним святом.
Більше подробиць тут.

 
Ось і настоявся наш казанок гарного настрою. Це класичний котел чар-зілля, прикрашений солярними символами й яскравими бульбашками. Всередині схований головний інгредієнт зілля, який зможе повністю змінювати настрій прикраси: натуральний кабошон. А здаля підвіс трохи нагадує той самий гостроверхий капелюх чарівниці...
Більше подробиць тут.

 
f13b5ad0e6e43fe24c72e2f1d43fbbf7.jpg
 
...Хімія повинна не ховатися сором’язливо десь за палітурками підручників чи дверима дослідних інститутів, а царювати нарівні з іншими науками. І, можливо, маленька срібна згадка у вигляді ювелірної прикраси стане тією крапелькою, що перетягне рипучі освітні терези на бік вчителів, щиро захоплених у справу свого життя. 
Більше подробиць тут.

 
9b43e4ce15b530b6fd891d9aba4d1f7f.md.jpg

 
Паперові кораблики нагадують нам про те, як важливо відпускати свої мрії у велике плавання. Нехай подекуди недосконалі, до кінця не обмірковані та спонтанні, ними все одно варто ділитися з Всесвітом. Сподіваємось, ці сережки стануть провідниками у світ надії та здійснення заповітних бажань.
Більше подробиць тут...
 
Вдала видовженість та пропорції, плавність, об’єм і легкий невагомий малюнок, ніби брижі на воді.  Щоб у потрібний момент не втратити терпіння, варто знати, як відчиняються ваші особисті двері до всесвітніх потоків натхнення й спокою. Сподіваємось, ця прикраса виявиться для когось саме таким ключем.
Більше подробиць тут...
 
08fa11dabe68211f6735287aa9ed23c6.md.jpg


 
Людину обмежують смішні хлипкі рамки, вигадані нею самою, нав’язані іншими, але ні – ось вона підіймає голову, розпрямляє спину і робить глибокий вдих. Людина виходить за рамки, простягає руки до неба і танцює одна перед лицем всесвіту, така маленька і така велична водночас.
Більше подробиць тут...

 
 
82d502b22f09ad242bfca4e58d96583d.md.jpg

 
Це не просто прикраса, а справжня пара крил для тих хто з дитинства мріє про подвиги, пригоди та справжню лицарську славу. Ці сережки розповідають нам цілу історію мовою символів: історію про натхнення та амбіції, хоробрість і стійкість, силу волі та завзятість у досягненні своєї мети.
Більше подробиць тут...
 
0ae4fa06e75d16a2642b4eb3a91a8741.md.jpg
 
Кожен із нас - то Всесвіт. І коли сяйво від однієї маленької зірочки захоплює уяву безлічі других зірочок, коли натхнення однієї перетворюється на мережу співтворчості, десь задоволено зітхає Творець сенсів і знову продовжує існування людства.
Більше подробиць тут...
 
 
8ad8b80af0a57e32a68cb2cb92709ab8.md.jpg

 
Nuro4ka
Чт, 16/11/2023 - 18:29

Клас! Дякую heart. Це як потроху заповнювати скарбничку 
Olga2016
Сб, 02/12/2023 - 14:27

Всі дуже класні! Дивлюся і душа радіє від краси і таланту авторів