Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Путівничок по казкам

Якщо у вас виникло бажання завітати до особливої казкової реальності та дізнатися, як товаришують слова й срібло, то саме тут зібрані вказівники до різних казок Олени Маслової, головної чарівниці Орінго. 

Деякі казки були у друкованій збірці, яка вийшла у 2021 році, але більшість з них існує лише в хащах сайту. Дуже багато казок, написаних до 2022 року, ще не перекладені українською, справа ця дуже некваплива. Ця сторінка довідника буде оновлюватися: казкарство — це постійний шлях, а не пункт призначення. 

 
синий бриллиант  "Сім ланок нескінченного ланцюга" 

Історія, яка писалася у 2020 році під час прем'єри велетенської колекції WEEK. Писалася казка щовечора, бо треба ж було дізнаватися про нові пригоди хлопчика Тео та його балахманного оточення.
Саме з цієї казки склалася думка, що казкарство треба якось систематизувати та оформити в книжку. До збірки вона не потрапила, надто вже довга була й непричесана, але це єдина казка, яка існує одночасно на трьох мовах. звезда
 

92106556cb63b7642113134233d4cafd.jpgсиний бриллиант   "Про що кричить Мандрагора" 

Мандрагора має досить сумнівну репутацію, не зважаючи на статус лікарської рослини: нібито й походження в неї диявольське, і людей нею травили. Тож казка про неї довго не складалася, бо хотілося створювати світлі талісмани, що мотивують на терпіння та мужність.

Усе прояснилося завдяки німецькій чорниці Хільдегарді Бінгенській, яка писала про божественне походження мандрагори. Так казка отримала поштовх жіночої магії й попросилася на світ. Що ж за долю має мандрагора, як вона опинилася на гойдалці і які пригоди чекають попереду – дізнаєтеся з казки.  
 

6185192ba2d6d58cf7b94225647b94e5.md.jpgсиний бриллиант  "Цар жуків" 
 
Хлопчик по імені Василько щодня полює на жуків – за законом казкового жанру він просто зобов’язаний вполювати когось надзвичайного! Та поки недосяжний Цар жуків літає десь на волі, у селі тече просте щасливе життя… Добра бабуся, онук-бешкетник – ідилія, яку, на жаль, легко зруйнувати, особливо якщо кожному з персонажів історії є що приховувати.

Які ж таємниці ховає зеленоокий жук і навіщо він дивному чоловікові, що зненацька приїздить в село?
 

f78c02780d6c3320887cf4d77ed52a3d.md.jpgсиний бриллиант  "Про Зло, Добро і людину" 

Не виднілося на Землі спокою… Ця казка писалася під звуки вибухів, а кіт, традиційний помічник казкарів, щогодини втікав жити за шафку. Недивно, що Зло у казці вийшло величезним і аж трохи наляканим власною безкарністю, а от Добро перетворилося на маленького рожевого пінгвіна… Хто ж допоможе їм порозумітися?

Цю казку можна не тільки читати, а й роздивлятися ілюстрації. Мальована історія про Добро, Зло й Дзеркало обіцяє якщо й не відповісти на важливі питання, то принаймні розрадити – а це вже чимало.
 

4784ed0d80f1aa0d1692948cbbe73302.md.jpg...........

Окремий розділ казок — новорічні. Ця традиція склалася з 2018 року, коли вперше привітали орінговців казкою. Жодного року не пропущено, а інколи в такій казці бувають навіть передбачення, та вони добре ховаються, тому повністю безпечні для читачів. стеснение

зеленый бриллиант "Двері з рожевої планети" (на 2023) 

Фантастична казка про далеку планету Глізе та її зв'язок з нашею планетою. 

"У безмежному рожевому океані вже тонуло останнє маджентове світило. Пульсувало і просиналося найбільше на одній з планет Глізе місто нетутахів. Сріблясті бульки з подорожніми усе густішали і густішали, випорскуючи з-під кожного житла. Перші ще рухалися швиденько, але до наступу повної рожевої пітьми бульбашки збивалися до купи і застигали кучугурами між старими, наскрізно іржавими спорудами. Місто було хоча й найбільше на планеті, але якесь недолуге, з вузькими тунелями для бульбашок, заплутаними ходами для самопливів та дивакуватими артефактами минулого, на які вже давно ніхто не звертав увагу, по можливості оминаючи їх, не гальмуючи..."
 

fb69a472777c7a23c490ca39b76f80b1.md.jpg

 
зеленый бриллиант  "Усе не те" (на 2024) 

Химерна, трохи шаманська казка про таємничу країну, сховану від усього світу задля безпечності. А ще про необережну дівчину, яка трохи розгойдала звичний лад і про її прабабусю... 
 

84bbb730a93141cce62e48cd40f45cb4.md.jpg
 

 ... на глобусі й досі видно тільки 195 країн, хтось від нас ховається. Нехай загадкою лишається також походження піраміди — люди й так частіше дивляться назад і вниз: аніж вперед і вгору. Важливі не літери і слова, а що саме ми з ними робимо. 
Та попри усі ці таємниці та відмінність тієї країни від нашої, я вірю, що все одно варто наводити лад перед святами, поважати попередні покоління і не надто довірятися прогнозам. Бо зараз і дійсно якось усе не те на глобусі.  Зупиняти чи нехай крутиться?