Хостинг фотографий для пользователей Оринго
Чат с менеджером

Поставити питання

 
Ювелірний дім Орінго
0800-759-550
(безкоштовні дзвінки)

Кам'яні історії

У природних каменях прихований цілий світ і вся історія створення планети. Дуже їх любимо, тому в Орінго приголомшливий вибір натуральних камінчиків для різних прикрас. Почитайте історії про них і вибирайте свій особливий камінь!

звездочка Адуляр (місячний камінь) - кабошон, що привертає увагу непостійним і містичним світлом. Цікаву історію цього каменю можна прочитати в статті "Чарівне місячне сяйво".

звездочка Азурит - камінь кольору королівської блакиті з цікавою історією. Детальніше про цей загадковий кабошон можна прочитати в статті "Азурит. Королівський синій". Використовується тільки в прикрасах із розділу "Ексклюзив".

звездочка Аквамарин - ніжний і свіжий камінь кольору морської води. Про історію та особливості цього каменю читайте в статті "Блакитна морська історія"

звездочка Амазоніт - маловідомий камінь глибокого королівського каменю. Про властивості, родовище та багато іншого читаємо у статті "Камінь релаксу".

звездочка Цоїзит - яскраво-зелений з чорними прожилками і малиновими (або сливовими) включеннями. Особливості цього кабошона розкрито в статті "Знайомтеся: Цоїзит. Чудовий!". Використовується тільки в прикрасах з розділу "Ексклюзив"

звездочка Аметист - справжній хамелеон у світі мінералів, майстер маскування і театрального гриму. З його різновидів можна зібрати цілий музей. Познайомитися з ним можна в статтях "Аметист. Чим славиться цей камінь?" і "Аметисти: дикі, ручні та прекрасні".

звездочка Бірюза - водний фосфат алюмінію і міді, непрозорий мінерал із чорними або коричневими прожилками неправильної форми. Детальніше про бірюзу читайте в статті "Бірюза - камінь щастя".

звездочка Ботсванський і моховий агати - нескінченне розмаїття форм і фарб. Познайомитися з цими камінчиками ближче можна в статті "Різноманіття агатів".

звездочка  Гранат - з латинської ("granatus") - "подібний до зерен". Темно-червоні кристали в породі своєю формою нагадують зернятка граната, звідси і назва. Про величезне розмаїття цього каміння розповідається в статтях "Про натуральні гранати" і "Червона історія".

звездочка  Дендритові агати - це дивовижні картини природи. У найтоншому розписі на поверхні цих кабошонів можна побачити що-небудь незвичайне. Потрібно лише дати волю фантазії. Детальніше про цей диво-камінь можна почитати в статті "Природа в ролі художника".

звездочка Димчастий кварц
- нагадує водночас і каву, і добрий коньяк, заманює у свої прозорі глибини.. Про нього на сайті є захоплююча історія "Лісова палітра: дорогоцінний дим".

звездочка Смарагд
- дорогоцінний камінь характерних зелених відтінків. Детальніше можна прочитати в статті "Зелена історія"

звездочка Лабрадор - унікальний камінь з іризацією різних кольорів. Розгадати загадку цього кабошона допоможе стаття "Містичний камінь півночі".

звездочка Лазурит - камінь кольору південних сутінків, темно-синього кольору із золотими розсипами зірок або легкими баранчиками хмар. Дізнатися все про цей кабошон можна в статті "Камінь богів та імператорів".

звездочка Мукаїт - різновид яшми з окремою захоплюючою історією. Детальніше про цей камінчик можна почитати в статті "Що за звір такий, мукаїт?"Використовується тільки в прикрасах з розділу "Ексклюзив".

звездочка Нефрит може бути дуже різним, але безумовно красивим. Цікава стаття про камінь "Буяння зелені та імператорська велич".

звездочка Обсидіан чорний і сріблястий - своєю монохромністю і ненав'язливим блиском здатний додати благородства будь-якій прикрасі. Про це дивовижне каміння пропонуємо почитати в статті "Сильний і крихкий вулканічний гість".

звездочка Опал - фантастично красивий мінерал, справжній подарунок природи. Які камені називають благородними та цікаві факти про будову опалів можна дізнатися зі статті "Благородний опал - справжній аристократ у нашій літотеці". Відрізнити імітацію від справжнього самоцвіту допоможе стаття "Відповідь на загадку з опалами". Про особливості догляду за опалами - тут. А що за звір болдер-опал, читайте в оповіданні Юрія Львовича Курилюка.

звездочка Пегматит - камінь з унікальним малюнком, дуже теплого приємного відтінку. Більше дізнатися про цей кабошон можна у статті "Добрий камінь".

звездочка Родоніт неймовірно красивий камінь навіть без оправи. Про те, як формується цей мінерал і звідки до нас приходить розповідається в статті "Родоніт. Жіночний і благородний".

звездочка Содаліт - один з небагатьох каменів, які на повітрі і сонячному світлі стають яскравішими. Більше інформації про цей кабошон ви знайдете в статті "Синє небо, білі хмари...".

звездочка  Сонячний камінь - це польовий шпат, який світиться жовтуватим або червонуватим світлом завдяки відображенню від кристаликів залізистих мінералів (гематиту або гетиту), розсіяних у кристалі-хазяїні. Детальніше можна прочитати в оповіданні "Сонячний камінь: знайомство".

звездочка Сперит - цікавий камінь, який був відкритий відносно недавно. Може бути білим, сірим, жовтим, світло-синім, пурпуровим, лавандовим і фіолетовим. Найцінніші камені - фіолетові та сіро-фіолетові. Детальніше про сперрит читайте в статті "Don't worry, be happy!"

звездочка Танзаніт - ніжно-фіолетовий загадковий камінь... Докладніше - в оповіданні Юрія Курилюка "Фіолет, синь, пурпур та таємниця".

звездочка Тигрове, бичаче, соколине око - для цих каменів характерні шовкові смуги кольору, що нагадують очі хижаків. Головна відмінність - колір каменю. Про небуденні камені дізнатися більше допоможе стаття "Подивимося камінню в очі? Тигри, соколи, бики..."

звездочка Топаз
(з України) - абсолютний лідер серед ювелірних каменів з різноманітними відтінками за обсягами пропозиції й доступністю. Більше про цей камінь у статті "Неповторний топаз".

звездочка Турмалін - прекрасне творіння природи. Детальніше про неї можна прочитати в статтях "П'ятдесят відтінків турмаліну""Бразильський смарагд: чарівливий верделіт".

звездочка Халцедон, мабуть, один із найзагадковіших каменів. Він не прозорий і не матовий, може бути різних кольорів. Усі секрети цього камінчика розкриті в статті "Халцедон".

звездочка Хризокола - дивовижний камінь приємного блакитного відтінку з маслянистим блиском. Детальніше про хризоколу, камінь миру та спокою, розповідається у статті "Relax Stone: камінь заспокійливої блакиті".

звездочка Чароїт - один з найрізноплановіших каменів з багатою палітрою кольорів. Про прекрасні чароїти є стаття "Рідкісний камінь для філософів".

звездочка Яшма - чарівний і прекрасний камінь, в якому таїться багато чудес. У статті "Яшма. Багато кольорів і багато особливостей" можна прочитати дуже цікаві факти про нього.